FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

 

 

 

Ciąża to niezwykle radosny czas oczekiwania na przybycie małego człowieczka, przepełniony miłością i nadzieją. Dla każdej kobiety, te 9 miesięcy kiedy nosi pod sercem swojego maluszka jest czasem naprawdę wyjątkowym. Dlatego warto zachować te chwile na dłużej w postaci pięknych fotografii.


Sesje ciążową najlepiej wykonać w 7 lub 8 miesiącu, kiedy to brzuszek przyszłej mamy jest na tyle duży, że świetnie się prezentuje na zdjęciach, a Wy same czujecie się na tyle dobrze i sprawnie, żeby wziąć udział w takiej sesji.


Zdjęcia wykonujemy w plenerze, studiu bądź domu klienta. Wspólnie ustalamy stylizacje pasującą do Waszego charakteru i stylu bycia. W naszej garderobie znajdziecie wiele pięknych sukien, uszytych specjalnie na takie sesje zdjęciowe, jest naprawdę w czym wybierać.Na Wasze potrzeby oferujemy również makijaż, wykonany przez profesjonalną makijażystkę.


Czas sesji w granicach 1-2 godz.


Szczególnie zachęcamy przyszłych tatusiów do wzięcia udziału w zdjęciach. Wspólne fotografie są przepełnione miłością i radością, a Wy świetnie się przy tym bawicie. I o to właśnie chodzi. Bardzo ważna jest dla Nas luźna atmosfera na sesji. Dbamy o to, abyście czas spędzony z nami wspominali z uśmiechem na twarzach.


Przy sesjach ciążowych szczególnie polecamy PAKIET „BRZUSZEK+MALUSZEK”.

 

© by Hasinscy Photo